Nečekaný kouzelný všední den

Kategorie: Piknik,

NOVAline banner

Rozhodněte se nečekaně a neplánovaně pozvat své blízké na večeři pod širým nebem. Třeba právě dnes.

 

Podávání jídla venku je přece fantastické. Nejde ani o jídlo samotné, jako o malé zastavení, splynutí s přírodou, užívání si čerstvého vzduchu a slunce, které nám první jarní dny nádherně zpříjemňuje.

 

Venkovní večeře a pobyt venku zcela jistě potěší i vaše děti. Zkuste se jich zeptat. “povečeříme dnes venku”? Co by odpověděly? 🙂

 

Piknikové koše nám pomohou uchovat čerstvost našich pokrmů v případě, že budeme cestovat z městského bytu na naši zahrádku. Pro ty, kteří mohou vykročit pouze pár kroků pod vlastní zahradní pergolu, zase umožní, že nebudou muset od svého jídla odcházet. Vše máte po ruce. Při výrobě piknikových košů nebylo opomenuto ani místo pro uchování vychlazených nápojů. Veškeré potřebné věci pro čtyři osoby máte na dosah ruky.

Malí velcí pomocníci při venkovním stolování

 

koš na piknik

 

Piknikový koš Klasik je vybaven pro 4 osoby. S tímto kompletně vybaveným košem můžete vyrazit na výlet do přírody či na chalupu a nemusíte se bát, že se Vám svačina zkazí.

 

koš na piknik

 

Piknik je specifickým druhem stolování, který si celá rodina jistě velmi oblíbí. Odskočte si ze stereotypu Vaší kuchyně a vydejte se se svými nejbližšími poobědvat nebo povečeřet pod širým nebem.

 

piknikový koš

 

Obsahuje dezertní talířky, příbory, pepřenku a solničku.

 

koš na piknik

 

Vnitřní část koše slouží na uložení potravin. Celá tato vnitřní část je z izolační fólie ve stříbrné barvě.

 

romantický koš

 

Popruhy na talíře, otvory na příbory a úchytky koše jsou z koženky v šedé barvě. Látka, která je v piknikovém koši použita je pruhovaná (šedo-bílá). Je vyroben z vrbového proutí a obsahuje koženkové a kovové doplňky.

 

koš na piknik

piknik na trávě

piknik

proutěný koš

pro dvě osoby

 

 

Přejeme příjemné posezení s přáteli!

 

NOVAline banner
Tagy: