Umyvadlová výpusť

Napojení výpustě zahradního umyvadla zamotalo hlavu mnoha kutilům doma i na chalupě.

Často směřují tyto dotazy na naši infolinku e-shopu NOVAline.cz.

Proto jsme vzali nejprodávanější typ umyvadla letošní sezóny do nejbližšího “kovomatu” a hledali jsme řešeni napojení zahradního umyvadla na odpad.

Hned na první dobrou jsme nalezli řešení za 109.- Kč.Dárkový poukaz jako skvělý dárek na poslední chvíli

Dárkový poukaz

 

V čase předvánočního shonu, kdy běháme z obchodu do obchodu za vidinou toho nejepšího dárku pro naše blízké, se bohužel sem tam stane, že na pár drobností můžeme omylem zapomenout. Poté samozřejmě nastává panická hrůza z toho, kde teď budeme dárky na Vánoce shánět? Někteří dokonce vánoční inspiraci nechávají odvážně až na 23. prosince s nadějí, že na ně v obchodech ještě něco zbyde. Ale jak tyto situace efektivně vyřešit? V obou případech je skvělým řešením spolehnout se na dárkový poukaz.

 

Dárkový poukaz vložený do hezké obálky ozdobené stužkou mnohdy potěší mnohem víc než ponožky nebo trička koupená na poslední chvíli. V dnešním článku vám představíme, jaké možnosti s poukazy máte v NOVAline.

 Zvlhčovače vzduchu na topení

Zvlhčovače vzduchu

 

Topná sezóna se blíží, ale s ní i nepříjemnost v podobě často nesnesitelně suchého vzduchu v bytě. A suchý vzduch s námi může pořádně zamávat. Máme vyschlo v krku, nutkání ke kašli nebo velmi vysušenou pokožku. Zhoršuje se také kvalita spánku a místo ranního pocitu vyspání se může dostavit bolest hlavy. Všem těmto problémům ale můžete zabránit pořízením zvlhčovače vzduchu.

 

Keramické zvlhčovače vzduchu pořídíte v různých barvách a provedeních. Jedno vám ale můžeme zaručit – budou se vám líbit úplně všechny! V dnešním článku si je představíme a dozvíme se, jak fungují.

 Jednorázové roušky

Kategorie: NOVAline,

Jednorázové roušky a prevence

 

Rok 2020 je jistě pro každého z nás plný nečekaných a nových výzev, obzvlášť ze zdravotního hlediska. Ač nás někdy může přepadnout panika či zlost z celé této neznámé situace, musíme si udržet optimismus a neklesat na duchu, protože jen tak se může vše vrátit zase zpátky do starých kolejí.

 

Pro to, abychom si zase mohli nahlas vesele zpívat a potkávat se s přáteli v našich oblíbených restauracích můžeme udělat mnoho, a navíc nic obtížného. Základem jsou zakrytá ústa a nos, abychom minimalizovali riziko přenosu viru – ať už pomocí jednorázové roušky, látkové roušky, respirátoru nebo šátku.

 

Na první pohled a pocit se může zdát rouška jako něco nepříjemného. Je ale dobré podívat se na její nesporné výhody. Vedle ochrany před onemocněním si z roušky můžeme udělat krásný módní doplněk a v chladných měsících bude úžasnou ochranou před namrznutím obličeje! Neklesejte tedy na mysli a pojďte se s námi pomocí dnešního článku podívat na to, jak s jednorázovými rouškami zacházet.

 Deštník

Od letošního jara představujeme novou kolekci Esschert Design . Ve velkém výběru dětských vzorů dětských deštníků, kde si jistě vyberou milovníci koček, pejsků, nebo s venkovskými motivy domácích zvířat. Naleznete zde i letní deštníky s motivy slunce a moře.     Máte-li to z Brna kousek, zajděte se podívat na nové vzory deštníků a hned si jednu novinku pořídit.

 

 Vrácení zboží je snadné.

Kategorie: NOVAline,

Vrácení zboží je snadné.

 

 

Zboží které chcete vrátit, bezpečně zabalte.

 

  • Vrácené zboží vložte do přepravního obalu a zajistěte zboží proti poškození při přepravě.

 

Nepoškozené zboží v původním obalu uložte nejlépe do originálního přepravního obalu a k zásilce dovnitř přiložte kopii daňového dokladu a vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy.

 

 

 

Zavolejte na naši infolinku, nebo o vyzvednutí zásilky požádejte na info@novaline.cz.